Gratis

ARHIVAR

GORUN A. HORACIUS-TONY- - BIROU NOTAR PUBLIC

Candidatul Ideal

Cerințe:
-nu este necesară experiența în domeniu;
-studii medii;
-apt din punct de vedere medical pentru munca de arhiva (deplasări pe distanțe scurte sau medii , ridicare/ plasare dosare).

Descrierea jobului

CV email: crina@gorunsiasociatii.com
Program luni-vineri 9:00-14:00
Salariu motivant ︁︀​︂︃︃​︉︆​︆︄

Societatea Notarială Gorun și asociații, notariat în Cluj Napoca, oferă servicii notariale complete. De la procuri și împuterniciri la contracte de comodat și acte de vânzare-cumpărare. Gorun & Asociatii se recomanda printr-o echipă de 7 notari publici și 50 de angajați: consilieri juridici specializați, tehnoredactori, registratori, arhivari, experți de Carte Funciara. Sediul societatii notariale, cladirea istorica din strada Regele Ferdinand nr. 5 din Cluj Napoca, a facut posibila înființarea unor departamente distincte specializate pe tipuri de acte cu posibilitatea primirii si servirii clientilor într-un ritm rapid. Pentru a scurta timpul de asteptare vă recomandăm programarea online pe websiteul nostru.

Publicat 8 Oct. 2024 Reactualizat 8 Oct. 2024 Expiră 7 Nov. 2024