Gratis

ARHITECT STAGIAR

FUNDATIA REINSTAURAM GLORIA ISTORICA
3 poziții

Candidatul Ideal

STUDENT SAU ABSOLVENT AL FACULTATII DE ARHITECTURA
Inscriere stagiu OAR sau practica
Pasionat de arhitectura si design interior care doreste sa se alature unei echipe de arhitecti, ca participant la procesul de proiectare de arhitectura si design interior pe proiecte de anvergura in tara si in afara tarii, participare concursuri internationale.

Descrierea jobului

Tipul de job, full time, la birou, intr-o atmosfera placuta, birou nou, amenajat recent , mobilier ergonomic nou.
Sunt necesare ︁︀​︂︃︃​︇︁​︆︄cunostinte avansate si rapiditate de lucru in AutoCAD 2D,3D; Microsoft office, Adobe Photoshop, 3DMAX, sau alte programe din domeniu. Capacitatea de a realiza filmulete de prezentare, administrare site sunt un plus.
Disciplina, organizare si respectarea targheturilor si a termenelor.
Pasionat si dornic sa invete si sa progreseze.
Seriozitate, responsabilitate, spirit de echipa si atentie la detalii.

Studio de Arhitectura si Design interior, activ incepand cu 2006 atat in tara cat si in strainatate.
Arhitect cu drept de semnatura OAR
Proiecte in portofoliu:
locuinţe individuale – permanente şi de vacanţă
locuinţe colective şi cuplate
clădiri de birouri
clădiri cu destinaţie de hotel, pensiune
spaţii alimentaţie publică – restaurante, cafenele, baruri
obiective culturale – librării, biblioteci, muzee, centre multifuncţionale, centre culturale
clădiri cu destinaţie recreaţionala – music club, cluburi, bowling, bazine de înot, terenuri de sport
lucrări de restaurare a unor clădiri monumente istorice de pe teritoriul României.
Publicat 27 Sept. 2024 Reactualizat 27 Sept. 2024 Expiră 27 Oct. 2024