Gratis

Arhitect Senior/Junior

24HR Concept
2 poziții

Candidatul Ideal

Ești un arhitect cu experiență? Îți dorești să găsești o echipă cu care să lucrezi pe proiecte îndrăznețe? Ai inclusiv experiență de șantier, de execuție, ști materiale și te pricepi să găsești soluții? Sau te pasionează procedurile, eficientizarea și tot ce ține de BIM Management?

Sau ești la început de drum și îți dorești să înveți? Sau ai lucrat deja și îți dorești să ai oportunitatea să te dezvolți? Ești metodic și organizat și știi cum să-ți gestionezi lista de activități cu succes? Ești o persoană cu inițiativă și te implici în proiectele la care lucrezi, având grijă și la alinierea cu ceilalți membrii ai echipei? Atunci noi suntem echipa potrivită pentru tine!

Clientul nostru este firma de arhitectură Tesseract Architecture. Sunt o echipă de oameni veseli, cu focus pe auto-dezvoltare și învățarea de lucruri noi și găsirea de proiecte interesante. Sunt specializați preponderent pe proiecte din domeniul medical (spitale, clinici, etc.) dar au în portofoliu și proiecte din industrial și alte proiecte speciale. Le place să lucreze împreună și pun accentul pe echipă și diversitate.

Abilități necesare:

- Studii superioare, absolvent al Facultății de Arhitectură sau al unui program de master;

- experiența de lucru în Archicad;

- pentru postul de Senior constituie avantaj experiența de șantier, de execuție și cunoștințe avansate despre materiale/ sau pasiune pentru proceduri, eficientizare și BIM Management

- pentru postul de Junior experiența constituie un avantaj

- atenție la detalii și rigurozitate în privința calității muncii și termenelor de lucru;

- fire sociabilă, optimistă, deschisă către experiențe noi și lucrul în echipă;

Descrierea jobului

Responsabilități:

Ne dorim să poți lucra autonom pe proiectele alocate. :)
Restul ține de meserie și profesionalism.

Beneficii:
- ne dorim să te cunoaștem și să aflăm în cadrul unui interviu care sunt așteptările tale salariale pentru această nouă provocare profesională

- pentru noi cel mai mare beneficiu sunt colegii din echipă, așa că te invităm să ne cunoști

- dacă îți dorești să îți dezvolți profesionalismul, vei găsi la noi locul potrivit

- proiecte de anvergură la nivel național și cu impact

- cultură organizațională axată pe oameni și diversitate și valorizarea punctelor forte specifice fiecărei persoane

- program de luni până vineri în intervalul orar 9-18

24HR Concept este o firmă de recrutare. Lucrăm alături de clienții noștri pentru a ne asigura de cea mai bună potrivire între temperamentul și asteptările candidaților și ceea ce oferă companiile din punct de vedere al climatului de lucru, al etapei de dezvoltare în care se află compania și al valorilor nescrise care guvernează activitatea de zi cu zi.

Fiind o companie de recrutare externă, avem avantajul de a analiza și a vedea toate specificitățile companiei, chiar și cele care sunt atât de prezente în cultura companiei încât nu mai sunt percepute ca atare de cei din interior și care fac o mare diferență pentru candidați.
Publicat 20 Sept. 2024 Reactualizat 27 Sept. 2024 Expiră 20 Oct. 2024