Gratis

Arhitect / designer case container ( angajăm și studenți )

SAMEDAY CLEAN S.R.L.
2 poziții
Anunț în curs de verificare

Candidatul Ideal

Căutăm un arhitect sau designer entry-level, pasionat de designul caselor mici și al containerelor. Candidatul ideal poate fi chiar un student la arhitectură sau design, care își dorește să-și dezvolte abilitățile și să contribuie la proiecte inovative. Sunt necesare cunoștințe de bază în utilizarea programelor de design, cum ar fi AutoCAD, SketchUp, Revit, sau alte software-uri de modelare 3D și randare. Creativitatea, atenția la detalii și dorința de a învăța sunt foarte apreciate.

Descrierea jobului

Descrierea postului - responsabilități:

Crearea de planuri de nivel și design pentru case mici și containere modulare.
Realizarea randărilor ︁︀​︂︃︃​︁︂︁​︆︄3D pentru a ilustra vizual proiectele.
Colaborarea cu echipa pentru a dezvolta și optimiza conceptele de design.
Lucrul în strânsă legătură cu alte companii partenere din Europa.
Participarea la ocazii de deplasări la locații exotice unde sunt construite containerele.

Beneficii oferite:

Lucru la distanță și program flexibil: Bucură-te de libertatea de a lucra de oriunde, cu un program adaptabil care se potrivește stilului tău de viață. Credem în productivitatea bazată pe rezultate, nu pe un program fix.
Calculator performant oferit de companie (valoare de peste 2000€).
Posibilități de călătorii ocazionale în locații exotice pentru supravegherea și documentarea construcțiilor.
Oportunitatea de a lucra într-un startup dinamic, cu proiecte internaționale.
Mediu de lucru flexibil, adaptat celor care sunt la început de carieră.
Șansa de a dezvolta abilități practice și de a lucra cu profesioniști în domeniu.

Suntem un startup inovativ, axat pe designul și construcția de locuințe modulare și containere pentru locuit, în colaborare cu diverse companii din Europa. Credem în inovație, sustenabilitate și în crearea de locuințe accesibile, care să inspire. Avem proiecte diverse și ne dorim să construim o echipă talentată și motivată, care să ne ajute să transformăm ideile în realitate.
Publicat 4 Oct. 2024 Reactualizat 4 Oct. 2024 Expiră 3 Nov. 2024