Gratis

ANGAJAM VANZATOR COMERCIAL / DECORATOR FRORAL

AVENUE DES ROSES S.R.L.
3 poziții
Anunț în curs de verificare

Candidatul Ideal

Căutăm o persoană cu o adevărată pasiune pentru arta designului floral, pentru a se alătura echipei noastre. Dacă ești un perfecționist cu ochi pentru detalii și o înclinație pentru frumusețe, ai putea fi candidatul ideal pentru noi. Ne dorim pe cineva cu cunoștințe bogate în aranjarea florilor, capabil să transforme fiecare buchet într-o operă de artă captivantă. Experiența ta în design floral va fi susținută de atenția ta meticuloasă pentru fiecare petală și nuanță de culoare.

În plus, suntem în căutarea unei persoane orientate către proceduri, care să poată duce fiecare proiect la finalitate cu precizie și profesionalism. Ești recunoscut pentru abilitatea ta de a lucra în echipă, aducând mereu cu tine sugestii proaspete și inspirație nouă. Echipa noastră valorează creativitatea și inovația, iar tu ai șansa de a aduce idei unice și energie pozitivă în fiecare proiect.

Într-o lume plină de flori, suntem în căutarea unei minți creative care să ne ajute să ducem arta designului floral la un nivel superior. Dacă îți dorești să lucrezi într-un mediu dinamic, unde fiecare zi aduce o nouă provocare artistică, atunci te invităm să ni te alături. Devino parte a echipei noastre și contribuie la crearea unor momente speciale pentru clienții noștri prin intermediul frumuseții florilor aranjate cu măiestrie.

Descrierea jobului

Beneficii:

Bonusuri și Tipsuri Atractive: Oferim oportunitatea de a câștiga bonusuri și tipsuri generoase în funcție ︁︀​︂︃︃​︈︁​︁︉︂de performanța individuală ︁︀​︂︃︃​︇︅​︀și satisfacția clienților.
Climat de Familialitate: Suntem o echipă unită, unde fiecare membru este tratat cu respect și căldură, promovând o atmosferă plină de energie pozitivă.
Înțelegere și Flexibilitate: Înțelegem că viața personală are prioritate și suntem deschiși la a găsi soluții flexibile pentru a menține echilibrul dintre viața profesională și cea personală.
Dezvoltare Profesională: Oferim oportunități de creștere și dezvoltare în domeniul designului floral, cu posibilitatea de a-ți perfecționa abilitățile și de a-ți manifesta creativitatea.
Experiențe Unice: Lucrând cu flori în fiecare zi, vei avea oportunitatea de a contribui la bucuria și emoțiile clienților noștri în momente speciale.

Responsabilități:

Crearea de aranjamente florale în cutii și buchete cu un design sofisticat și creativ, potrivite pentru evenimente speciale și ocazii unice.
Selecția atentă a florilor, texturilor și culorilor, pentru a realiza compoziții deosebite și armonioase.
Asigurarea că fiecare aranjament reflectă stilul nostru distinct de lux și rafinament.
Interacțiunea cu clienții pentru a înțelege dorințele și nevoile lor, oferind consultanță personalizată în alegerea aranjamentelor potrivite.
Lucrul în echipă pentru a contribui la dezvoltarea de concepte noi și inovatoare în designul floral.

Aveți onoarea să descoperiți Avenue des Roses, brandul revoluționar în arta florală de lux. Inspirat de trandafiri și creat pentru inovație, ne dedicăm să aducem ceva nou pe piață. Cu cea mai recentă colecție de produse, transformăm fiecare floare într-o capodoperă modernă.

Avenue des Roses înseamnă mai mult decât flori - reprezintă o experiență artistică. Fiecare buchet sau aranjament este expresia frumuseții intemporale și a excelenței în design. Descoperiți luxul reinterpretat, într-o floare de fiecare dată.

Publicat 29 Sept. 2024 Reactualizat 29 Sept. 2024 Expiră 29 Oct. 2024