Gratis

Angajam Vanzatoare Pizzerie - Pizza Camea Oradea

PIZZA CAMEA S.R.L.

Candidatul Ideal

Pizzeria Camea caută o vânzătoare entuziastă și dedicată pentru a se alătura echipei noastre!
Cerințe:
  • Experiență anterioară în domeniul serviciilor alimentare sau în vânzări reprezintă un avantaj, dar nu este obligatorie.
  • Abilități excelente de comunicare și interacțiune cu clienții.
  • Capacitatea de a lucra sub presiune și de a gestiona volumul ridicat de comenzi în orele aglomerate.
  • Atitudine pozitivă și orientare către satisfacerea nevoilor clienților.
  • Disponibilitatea de a lucra în ture flexibile, inclusiv în weekend și de sărbători.

Descrierea jobului

Responsabilități:
  • Primirea și preluarea comenzilor clienților într-un mod cordial și eficient.
  • Asigurarea unui serviciu clienți de înaltă calitate, răspunzând ︁︀​︂︃︃​︇︁​︆︄la întrebările și solicitările acestora cu amabilitate și profesionalism.
  • Gestionarea și încasarea plăților în conformitate cu procedurile stabilite de către companie.
  • Asigurarea curățeniei și ordinei în zona de lucru și în spațiul de servire a clienților.
  • Colaborarea eficientă cu ceilalți membri ai echipei pentru a asigura un mediu de lucru plăcut și eficient.
Beneficii:
  • Salariu competitiv și bonusuri în funcție de performanță.
  • Oportunitatea de a lucra într-un mediu dinamic și plăcut.
  • Training și suport constant din partea echipei de management.
  • Posibilități de avansare în cadrul companiei.
Dacă ești pasionată de domeniul serviciilor alimentare și ești în căutarea unei noi provocări, te invităm să aplici pentru poziția de vânzătoare la Pizzeria Camea! Trimite-ne CV-ul tău actualizat și o scurtă scrisoare de intenție la adresa de e-mail: pizzacamea@gmail.com sau vino personal la sediul nostru pentru a aplica în persoană.
Alătură-te echipei noastre și ajută-ne să aducem zâmbete pe fețele clienților noștri prin servicii excelente și pizza delicioasă pe care o servim!

Suntem o familie care se străduiește să creeze o bucătărie italiană delicioasă.

Am trăit la Roma 20 de ani și iubim Italia dar iubim la fel de mult România, pentru acest motiv ne-am mutat în Oradea aducând cu noi tradiția italiană. Numele CAMEA s-a născut combinând inițialele celor 5 fondatori: Claudiu, Ana, Monalisa, Eusebiu și Andrei.

Dar ce deosebeste pizza al taglio de celelalte? Blat înalt si pufos, lejeritatea si crocantetea, acestea sunt caracteristicile unei pizze la bucată făcută la perfectiune.
Si tocmai datorită acestora, pizza noastră, cea romană este gustoasă si plăcută, râmânând în acelasi timp usor digerabilã.
Publicat 23 Sept. 2024 Reactualizat 23 Sept. 2024 Expiră 23 Oct. 2024