Gratis

Preparator produs / bucatar - post permanent - CONSTANTA

SUPERFOOD NETWORK S.R.L.
2 poziții
Anunț în curs de verificare

Candidatul Ideal

Restaurant in Constanta (zona Balada / Casa de Cultura) cu specific fast-food frantuzesc (french tacos), deschis tot timpul anului, angajeaza in regim permanent bucatar / preparator produs. Este necesara o minima experienta in bucatarie.

Cerinte:
- Rezistenta la stres
- Lucru in echipa
- Atentie distributiva
- Pastrarea curateniei utilajelor si a locatiei
- Te asiguri ca produsele sunt facute corespunzator

Descrierea jobului

Responsabilitati:
* prepararea produselor, verificarea calitatii, verificarea numarului de produse per comanda
* respectarea normelor de igiena
* participare zilnica ︁︀​︂︃︃​︉︉​︁︂︈la inventar/necesar
* rapiditate si dorinta de munca

Ce oferim:
- Salariu atractiv cuprins intre 3500 lei - 4000 lei, in functie de experienta.
- Contract de munca pe perioada nedeterminata
- Program de instruire si dezvoltare
- Siguranta unui loc de munca stabil si corect
- Majorari salariale la fiecare 3 luni

Program de lucru 2 zile / 2 zile.
Mese asigurate.
Pentru orice detalii va stam la dispozitie la tel. 0730091989.

Descrierea companiei

No.#1 in French Tacos.

Publicat 19 Iun. 2024 Reactualizat 26 Iun. 2024 Expiră 19 Iul. 2024