Gratis

Agenti vanzari D2D ORANGE

CRISTAL CONNECT S.R.L.
4 poziții
Anunț în curs de verificare

Candidatul Ideal

Angajam Agenti Vanzari D2D ORANGE
Suntem o echipa tanara, cu oportunitati multiple, in cautarea de noi colegi!
Daca te regasesti în descrierea de mai jos esti potrivit pentru noi:
• Iti place sa interactionezi si sa cunosti oameni noi;
• Iti place sa fii o persoana proactiva, pozitiva si dinamica;
• Stii cum sa valorifici oportunitatile de vânzare;
• Organizarea si orientarea catre client sunt punctele tale forte;
• Ai acumulat experienta în vânzari sau iti doresti sa incepi o cariera in vânzari.

Descrierea jobului

• Interactionezi in mod direct cu clientii in scopul promovarii si incheierii de contracte si servicii fixe
• Stabilesti zilnic ︁︀​︈︈​︈︈​︁︈︄intâlniri cu clientii pentru negocierea si incheierea de noi contracte;
• Promovarea imaginii si reprezentarea companiei in conformitate cu standardele actuale;
• Raportarea zilnica, directa a activitatii avute pe teren catre managerul direct;

Descrierea companiei

Ce iti oferim?
• Salariu fix;
• Comision din vanzari;
• Bonusuri de performanta, asigurare medicala;
• Un loc de munca placut, stabil si sigur;
• Oportunitatea de a-ti dezvolta o cariera în vânzari si de a creste profesional alaturi de noi;
• Acces la training-uri de specialitate si formare continua;
Asteptam cv-ul tau!
Publicat 2 Iul. 2024 Reactualizat 2 Iul. 2024 Expiră 1 Aug. 2024