Gratis

Ajutor de instalator si instalator

REVOLUTION INSTAL S.R.L.
10 poziții
Anunț în curs de verificare

Candidatul Ideal

Dorință de a învăța și de a te dezvolta în acest domeniu​
Seriozitate și responsabilitate​
Experiența în domeniu este un avantaj, dar nu este obligatorie​

Descrierea jobului

Vrei să înveți meseria de instalator sau ai deja experiență în domeniu? Alătură-te echipei noastre!​

Oferim:​

Training la locul ︁︀​︂︃︃​︁︂︇​︁︂︈de muncă pentru cei necalificați​
Salariu motivant​
Oportunități de dezvoltare profesională​
Posibilitate de angajare permanentă​
Transport gratuit​

Interesat?​

Sună la [0743046165]. Fă primul pas spre o carieră de succes!​

Descrierea companiei

Compania noastra este intr-o continua dezvoltare
Publicat 1 Sept. 2024 Reactualizat 15 Sept. 2024 Expiră 1 Oct. 2024