Gratis

Agenti Call center Remote full time si part time

EAST COMFORT S.R.L.
20 poziții

Candidatul Ideal

Cautam Barbati-Femei, Part time sau Full time , cu aptitudini in comunicare pentru call center, experienta in domeniu nu este obligatorie , training gratuit ,

Descrierea jobului

Remote Vobitori de limbile :
-Romana
-Engleza
-Spaniola
-Bulgara
-Maghiara
-Slovena
-Greaca
-Slovaca
-ceha
-croata ︁︀​︂︃︃​︉︆​︆︄

Incepand din anul 2024 , Grupul nostru de firme activeaza in comertul online in zece tari din europa , Romania , Bulgaria , Ungaria , Grecia , Polonia , Cehia , Slovenia,Slovacia , Spania , Croatia
Publicat 26 Iul. 2024 Reactualizat 1 Sept. 2024 Expiră 4 Sept. 2024