Gratis

AGENT VANZARI

GENERAL VENDING ROMANIA
2 poziții

Candidatul Ideal

Angajam AGENT VANZARI pentru BRASOV si CLUJ-NAPOCA.
Cerinte:
- Orientare catre clienti, atitudine proactiva
- Bune abilitati de comunicare si negociere
- Abilitatea de a identifica si rezolva problemele
- Onestitate, dinamism, orientare spre rezultate
- Cunostinte de utilizare PC
- Cunostinte operare programe de gestiune
- Permis categoria B
- Constituie avantaj experienta anterioara in vanzari;
- Experienta de minim 2 ani in vanzari

Descrierea jobului

Responsabilitati:
- Promovarea si vanzarea produselor din portofoliu
- Preluarea comenzilor de la clienti( direct, prin telefon/e-mail)
- Emiterea facturilor ︁︀​︈︈​︈︈​︁︈︄pe baza comenzilor
- Pregatirea documentelor si comenzilor pentru livrare
- Mentinerea relatiei cu clientii pe zona alocata si dezvoltarea portofoliului de clienti
- Gestionarea corecta a soldurilor de incasat de la clienti

Beneficii:
- Pachet salarial motivant (salariu fix + tichete de masa + bonusuri de performanta)
- Mediu de lucru dinamic.

Te asteptam in echipa noastra!

Furnizor de echipamente si produse consumabile pentru segmentul de vending in Romania.
Publicat 25 Sept. 2024 Reactualizat 25 Sept. 2024 Expiră 25 Oct. 2024