Gratis

Agent vanzari, Reprezentant vanzari

Lora Beauty & Disney Srl

Candidatul Ideal

§ Permis conducere categoria B;
§ Abilitati de vanzare, negociere, comunicare si relationare;
§ Spirit de initiativa si integritate;
§ Experienta in vanzari

Descrierea jobului

Noi îți oferim:
§ Contract de munca
§ Autoturism, laptop și telefon;
§ Salariu fix PLUS bonusuri a căror valoare ︁︀​︂︃︃​︇︉​︆︄doar tu o poți limita;

Responsabilitățile tale:
§ Promoveаza produsеle companiei;
§ Asigură vânzarea produselor către toți clienții posibili din zona alocata;
§ Vizitarea clientilor si extinderea portofoliului.
§ Se preocupă de creșterea permanentă a numărului de clienți și de aplicarea în teritoriu a politicii generale a firmei;
§ Realizarea planului individual de vanzari;
§ Cooperare proactiva si functionala cu reprezentantii celorlalte departamente in vederea atingerii obiectivelor stabilite;
§ Recuperează în întregime contravaloarea facturilor, respectând termenul de plată acordat conform regulilor impuse de firmă.

Lora Beauty & Disney SRL, firmă cu activitate pe piața românească din 2015 în domeniul cosmetice si diferite accesorii , caută o colega motivata, pentru a face parte din echipa noastra de vanzari: Agent vanzari pentru judetele Valcea,Gorj,Arges si Dambovita.
Publicat 23 Oct. 2024 Reactualizat 23 Oct. 2024 Expiră 22 Nov. 2024