Gratis

AGENT VANZARI HORECA ZONA BRASOV

SC JOSI LOGISTIC SRL

Candidatul Ideal

- Experienta pe canalul HoReCa;
- Cunosterea zonei si a clientilor HoReCa din Brasov;
- Permis conducere categ. B;
- Profil antreprenorial, cu dorinta de a se implica si de a livra rezultate intr-o companie dinamica;
- Energic si motivat de rezultate;
- In cautare de oportunitati de cariera si dezvoltare personala, rezultatele exceptionale sunt recompensate pe masura.

Descrierea jobului

- Realizezi planul de vanzari bugetat conform targetului lunar;
- Responsabil de vanzarea produselor companiei prin utilizarea tehnicilor de vanzare ︁︀​︈︈​︈︈​︁︉︂insusite intern sau extern;
- Prezinti clientilor de pe zona promotiile si campaniile stabilite;
- Menti continuu relatia cu clientii si le oferi asistenta si solutii de rezolvare optima a situatiilor dificile;
- Maresti portofoliul de clienti;
- Intocmesti rapoarte de vanzari in vederea optimizarii procesului si a strategiei de vanzari;
- Faci incasari si identifici solutii optime in cazul intarzierilor de plata;
- Raportezi eventualelor modificari in zona de vanzare (vizibilitate, prezenta, numar de plasari);
- Oferi informatii clientilor (consiliere).

Oferta noastra:
- Pachet salarial motivant + bonus acordat in functie de performanta;
- Tichete de masa;
- Masina de serviciu;
- Posibilitatea de a face parte dintr-o echipa tanara si o companie de renume;
- Posibilitatea de promovare.

Firma Josi este o companie tanara, cu potential mare si ambitii pe masura. A luat fiinta ca o afacere de familie, cu numai doi angajati si, in scurt timp, a devenit unul din principalii distribuitori de produse lactate pentru marile magazine din Bucuresti si judetul Ilfov. Josi Logistic va ofera o gama variata de produse lactate cum ar fi: branza de vaci, oaie si capra din diferite zone ale tarii, cascaval - diferite sortimente, branza topita, iaurt, sana, smantana, lapte batut, unt si margarina si, pe langa acestea, masline si oua.

Publicat 5 Sept. 2024 Reactualizat 26 Sept. 2024 Expiră 5 Oct. 2024