Agent Telesales - Maghiara,Bulgară,Albaneză,Ucraineană,Turcă, Poloneză,Arabă,Greacă, Sârbă

ON TIME ZAHNVORSORGE S.R.L.
20 poziții

Candidatul Ideal

Salutare! Dacă ești un bun vorbitor al uneia dintre limbile:
- RUSĂ
- UCRAINEANĂ
- POLONEZĂ
- ARABĂ
- SÂRBĂ
- GREACĂ
- BULGARĂ
- TURCĂ
- ALBANEZĂ

Ești dispus să îți petreci câteva ore pe zi de luni până vineri, la biroul nostru fain din Brașov!
Atunci te invit să vii pentru a face cunoștință!
O să îți placă la noi! Suntem tineri , veseli dar și focusați pe rezultate, o să înțelegi de ce...😀

Descrierea jobului

Rolul tău nu va fi deloc complicat!
Trebuie să contactezi telefonic dintr-o bază de date deja existentă, persoane aflate în ︁︀​︂︃︃​︈︃​︁︃︀Germania, care și-au exprimat anterior interesul pentru o discuție telefonică în limba lor maternă și să-i convingi să încheie o asigurare dentară!
NU trebuie să știi limba Germană!
Pentru asta tu vei fi recompensat cu salariu fix în valoare de 3500 de lei la 6 ore sau 5000 lei la program de 8 ore și comisioane din vânzări!
La program de 6 ore programul poate fi și flexibil.
Programul este de luni până vineri!
În week-end și de sărbători legale liber.

Suntem unul dintre cei mai importanți brokeri de asigurări din Germania ce de un an activează și în România.

Publicat 16 Iun. 2024 Reactualizat 30 Iun. 2024 Expiră 16 Iul. 2024