Gratis

Agent receptie marfa

evoMAG.ro

Candidatul Ideal

- Absolvent studii medii;
- Experienta minim un an in activitati specifice - logistica, distributie produse IT constituie avantaj;
- Cunostinte in domeniile: IT Hardware, multimedia (foto, video digital), electronice (home & portable entertainment), electrocasnice constituie avantaj;
- Responsabil;
- Cunostinte minime de calculator(excel, mail, word)
- Abilitati de planificare si organizare;
- Punctual;
- Capacitate de lucru cu termene limita.

Descrierea jobului

- Receptionarea produselor in baza facturilor;
- Verificarea produselor calitativ si cantitativ;
- Introducerea produselor in sistem;
- Crearea/Generare NIR ︁︀​︂︃︃​︇︅​︀prin scanare;
- Aranjarea marfii in depozit in functie de tipul acesteia;
- Descarcarea marfii;

-Beneficii
Bonusuri lunare pt performanta
Prima de sfarsit de an
Prima de Pasti
Voucher de ziua angajatului
Discount la produsele comercializate de companie;
Teambuilding;

Suntem echipa care administreaza de 18 ani site-ul de comert electronic www.evoMAG.ro care are in acest moment peste 120.000 produse active din domeniul IT&C, Telecomunicatii si FMCG.

Secretul si in acelasi timp succesul nostru sunt oamenii cu care lucram (motorul companiei) si clientii pe care ii pastram de-a lungul anilor prin punerea pe primul plan a nevoilor lor (produse de buna calitate, garantii rezolvate mereu in regim de urgenta, livrari cat mai rapide, pretul produselor cat mai bun).

In acest moment site-ul este vizitat zilnic de peste 50.000 de persoane iar baza de date numara peste 160.000 de conturi active.

Publicat 4 Oct. 2024 Reactualizat 4 Oct. 2024 Expiră 3 Nov. 2024