Gratis

Agent imobiliar/ Real Estate Broker

Estate Hub
4 poziții

Candidatul Ideal

Real Estate Broker la Estate Hub

Ești pasionat de imobiliare și vrei să îți construiești o carieră de succes într-un mediu dinamic? Alătură-te echipei Estate Hub și beneficiază de oportunități unice care îți vor accelera evoluția profesională!
  • Ai nevoie de mai multe leaduri calificate pentru a-ti atinge obiectivele? Garantam minim 5 leaduri/zi
  • Ai nevoie de o pondere mai mare din comisioanele generate de tine ? Oferim o pondere de pana la 50%
  • Iti doresti sa ai o relaxare financiara suficient de mare care sa iti permita sa evoluezi pe plan profesional?
  • Iti doresti un mediu de lucru care sa puna accent pe profesionalism ? Si noi la fel :)
  • Ti-ai dori sa te poti baza pe ajutorul echipei? We are a team player ;)

La Estate Hub suntem o echipa si ne dorim sa dezvoltam impreuna alte directii si alte abordari in domeniul imobiliar , cu accent pe profesionalism, integritate si respect reciproc.

Despre Noi:
Estate Hub este o agenție imobiliară modernă, orientată spre performanță și satisfacția clienților. Suntem dedicați să oferim cele mai bune soluții pe piața imobiliară, susținând dezvoltarea continuă a echipei noastre de experți.

De-a lungul timpului ne-am focusat exclusiv pe proprietati noi, lucrand direct cu dezvoltatorii imobiliari locali si externi pentru promovarea si vanzarea integrala a acestor proiecte. Acesta este motivul pentru care avem un departament de marketing imobiliar intern si servicii complexe de consultanta juridica si arhitectura.

Avem posibilitatea de a genera un numar de minim 100 de potentiali clienti pe luna pe care am dori sa ii ajutam sa gaseasca proprietatea potrivita pentru ei, chiar daca aceasta nu este in cadrul proiectelor noastre interne.

Ce Căutăm:

Suntem în căutarea unui Real Estate Broker ambițios, cu spirit antreprenorial și excelente abilități de comunicare și negociere.
Dacă îți dorești să îți construiești o carieră de succes în imobiliare și să fii parte dintr-o echipă de top, te invităm să aplici!
  • Experiență anterioară în domeniul imobiliar sau vânzări (constituie un avantaj);
  • Abilități excepționale de comunicare, negociere și vânzare;
  • Capacitatea de a construi relații solide cu clienții și de a identifica nevoile acestora;
  • Spirit antreprenorial și dorință de a obține rezultate remarcabile;
  • Abilitatea de a lucra atât independent, cât și în echipă;
  • Permis de conducere categoria B.
  • Masina personala care sa fie folosita in interes de serviciu.

Descrierea jobului

Responsabilități:
  • Gestionarea și extinderea unui portofoliu de clienți și proprietăți;
  • Gestionarea leadurilor interne cu focus in a le gasi ︁︀​︂︃︃​︇︂​︁︃︁proprietatea potrivita.
  • Identificarea și valorificarea oportunităților de vânzare, cumpărare și închiriere pe piața imobiliară;
  • Negocierea și finalizarea tranzacțiilor imobiliare;
  • Oferirea de consultanță profesională și suport clienților pe tot parcursul procesului de tranzacționare;
  • Monitorizarea și analiza tendințelor de pe piața imobiliară.

Ce Oferim:
  • Comisioane garantate de pana la 50% din valoarea neta a tranzactiilor, proporționale cu performanțele și experiența ta;
  • Minim 5 leaduri de calitate pe zi, pentru a-ți susține activitatea de vânzări;
  • Bonusuri atractive în funcție de performanță;
  • Acces la un portofoliu diversificat de proprietăți și clienți;
  • Mediu de lucru dinamic și sprijin din partea unei echipe profesioniste;
  • Training-uri și programe de dezvoltare profesională continuă;
  • Program de lucru flexibil si independenta de organizare.

Pregatit de o schimbare? Dacă ești pregătit să îți atingi potențialul maxim într-o carieră în imobiliare și să faci parte dintr-o echipă de succes, așteptăm CV-ul tău la contact@estatehub.ro.

Estate Hub – Enthusiasm for real development

Cu o experiență vastă în furnizarea de servicii pentru dezvoltatori imobiliari, echipa Estate Hub realizează planuri de marketing și vânzări, adaptând nevoile clientilor nostri la cerințele pieței. Pentru că lucrăm constant alături de companii locale și internaționale pentru a dezvolta campanii de marketing și PR, inclusiv BTL, ATL și digital, putem garanta elaborarea unor strategii de promovare la costuri optime, cu cea mai bună eficiență de impact. Astfel, acționam pentru dezvoltatori asemenea unui departament intern de Marketing, PR și Vânzări, aducând ca beneficii directe reducerea costurilor și optimizarea proceselor.

Relationand indeaproape cu dezvoltatorii imobiliari locali si avand un portofoliu integrat de oferte imobiliare sau potentiali cumparatori suntem in masura sa oferim si clientilor nostri, persoane fizice, servicii complete de consultanta imobiliara, personalizate si adaptate fiecarui tip de client in parte.

Din portofoliul de proiecte: Platinia, The Nest Cluj, Colina Noua, Dunarii Park, Clinicilor 29-31, Bella Vista- Fine Living Homes, Nordum Residence, Decebal 8, The Cube, Olivo Apartments, Leaf Apartments, Mioritza- Baciu Apartments, Urbano, Brancusi 113

Consideram ca un parteneriat continuu bazat pe încredere reciproca și profesionalism este in măsura sa asigure succesul in identificarea soluțiilor optime .Cunoașterea in detaliu a specificului clienților noștri este esențiala pentru noi. În acest fel identificam soluții complete, eficiente in interesul particular al fiecăruia.

Colaborarea îndeaproape presupune informarea si consultarea constanta a clienților noștri cu privire la dorințele si necesitățile acestora precum si cu privire la strategia propusa si rezultatele obținute.

Calificativele cheie :

Cunoaștere detaliată a sectorului real estate. Membrii echipei noastre au o expunere semnificativă și specializată în sectorul imobiliar. Într-o piață dificilă și în continuă evoluție, avem reputația de a fi oferit sfaturi practice, bazate pe o bună cunoaștere în detaliu a aspectelor legate de identificarea soluțiilor optime de realizare si implementare a strategiei de vânzări.

Comunicarea permanentă, eficientă si directă la nivel de partener. Suntem receptivi, prompți si eficienți in oferirea suportului necesar prin comunicare directă și permanentă cu unul dintre partenerii de proiect al societății noastre care deține experiență solida in domeniu.

Relaționare excelenta cu actorii semnificativi din piață. Prin abordarea cu profesionalism si seriozitate in proiecte anterioare am construit o relație solida cu mulți jucători importanți de pe piață atât investitori cat si contractanți și autorități publice din sectorul imobiliar.

Stabilirea de strategii personalizate. Echipa noastră identifica si valorifica strategii orientate strict către interesul fiecărui client, astfel încât asistenta acordată va reprezenta o soluție personalizată, bazată pe cele mai bune practici internaționale și locale.

Nu suntem doar o agenție imobiliară. Suntem partenerul clientilor nostri în realizarea obiectivelor imobiliare solicitate, de la stabilirea contextului de piață și targetarea potențialilor clienți sau cumparatori, stabilirea strategiei de promovare și de vânzare/inchiriere și până la semnarea contractelor finale.

Publicat 25 Sept. 2024 Reactualizat 25 Sept. 2024 Expiră 25 Oct. 2024