Gratis

Agent Helpdesk - BT Direct IFN SA

BT Diect IFN SA
2 poziții

Candidatul Ideal

Cerinte post:
  • Studii superioare finalizate/ in curs dе finalizare;
  • Abilitati dе comunicare si relationare cu colegii / clientii;
  • Cunostinte dе utilizare a pachetului MS Office;
  • Atentie distributiva, capacitate dе analiza si sinteza;
  • Seriozitate si dorinta dе implicare intr-un proiect pe termen lung.

Descrierea jobului

In ce consta activitatea ta?
  • Facilitarea comunicarii intre Echipa de Vanzari si celelalte departamente implicate in fluxul de aprobare/ ︁︀​︂︃︃​︈︁​︁︉︂acordare credite, oferirea suportului telefonic si prin corespondenta electronica echipei de vanzari din teritoriu;
  • Recomandarea de actiuni si proceduri care sa imbunatateasca fluxul de acordare credite, luand in considerare spetele confruntate;
  • Actualizarea in permanenta a bazelor de date ale comerciantilor cu informatii la zi;
  • Respectarea regulamentul intern, procedurilor si politicilor in vigoare;
  • Urmarirea in permanenta a noilor oportunitati din piata, rezultatele din studiul pietei, al concurentei sau contacte generate de alte departamente din cadrul companiei;
  • Participarea activa si responsabila la diverse forme de perfectionare, urmarind in permanenta propriile obiective.

Ce oferim noi?
  • Mediu de lucru activ;
  • Oportunitatea de a lucra intr-o echipa proactiva;
  • Training pe produse , comunicare si proceduri necesare desfasurarii activitatii zilnice;
  • Salariu fix atractiv, bonuri de masa, bonus in functie de performante;
  • Posibilitatea de dezvoltare si avansare.

BT Direct IFN SA este o institutie financiara nebancara, membra a Grupului Financiar Banca Transilvania.

Publicat 19 Sept. 2024 Reactualizat 20 Sept. 2024 Expiră 19 Oct. 2024