Gratis

Agent Delivery

BIG BELLY CLUJ
5 poziții

Candidatul Ideal

Ești o persoană dinamică și orientată către clienți? Căutăm un agent delivery cu minim 3 luni experiență pe un post ︍︇︄︃︆️︉︃​︂︆︄︅​︁︁︎︌​︈︂︇︍​︈︆︅️︊︄︈︌︊︎︂︎similar. Dacă ești pasionat de interacțiunea cu oamenii, cunoști Clujul (la nivel de străzi) și îți place să conduci, această oportunitate este perfectă pentru tine!Descrierea jobului

Descrierea jobului

Livrarea comenzilor în timpul promis și în condiții optime, respectând traseul
Menținerea unei relații bune cu clienții, rezolvând ︁︀​︂︃︃​︈︃​︁︃︀posibilele probleme ︁︀​︂︃︃​︉︆​︆︄cu calm și profesionalism
Gestionarea corectă a numerarului și a echipamentelor companiei
Colaborare cu echipa din restaurant

Cerinte:

Experiență de minim 3 luni pe un post similar.
Abilități excelente de comunicare și orientare către client.
Punctualitate și seriozitate.
Permis de conducere categoria B.
Cunoașterea Clujului (la nivel de străzi / detalii)

Ce oferim:

Pachet salarial atractiv (fix, bonusuri + alte beneficii)
Bonusuri de performanță pe mai multe nivele — cu cât ești mai performant, cu atât câștigi mai bine.
Posibilitatea de a lucra într-o echipă tânără, dinamică și orientată către dezvoltare continuă
Program flexibil - posibilitatea de a lucra cu mașina firmei sau cu mașina ta
Asigurare medicală
Prețuri speciale pentru angajați

Big Belly este unul dintre cele mai apreciate servicii de home delivery din Cluj-Napoca, avand o vechime de peste 8 ani in domeniu. Restaurantul nostru si serviciul de catering sunt in plina dezvoltare, avand deja peste 60 de angajati in echipa.

Avem un colectiv dinamic, harnic si foarte bine inchegat si cautam colegi noi care sa ni se alature.

Publicat 3 Oct. 2024 Reactualizat 3 Oct. 2024 Expiră 2 Nov. 2024