Gratis

Agent de Vanzari

SC GELADI SRL

Candidatul Ideal

Candidatul ideal pentru compania noastra este :
- proactiv ;
- administreaza un catalog de clienti ;
- identifica noi clienti ;
- capacitate de negociere ;
- domiciliul in orasele Turda sau Alba prezinta un avantaj.

Descrierea jobului

Activitatea principala :
- contact permanent cu clientii care sunt deja in portofoliu;
- prezentare produse si servicii potentialilor clienti;
︁︀​︂︃︃​︇︃​︁︃︂- preluare comenzi si introducere in sistemul informatic al companiei;
- compania pune la dispozitie autoturism, combustibil si telefon;
- veniturile sunt in strinsa legatura cu rezultatele avute;

SC Geladi SRL produce si comercializeaza saltele ortopedice intr-o gama larga de dimensiuni , produce plase pentru saltele cu arcuri , comercializeaza poliuretan ( buret ), comercializeaza accesorii si stofe pentru tapiterie .
Publicat 23 Sept. 2024 Reactualizat 23 Sept. 2024 Expiră 23 Oct. 2024