Gratis

Agent de Vanzari cu IKA

Ginza Invest SRL

Candidatul Ideal

Departamentul de Vanzari are nevoie de un Reprezentant de Vanzari de Teren pentru zonele Bucuresti-Ilfov si in Tara, pentru locatiile noastre IKA.
Pentru noi, candidatul ideal:

Are o experienta de cel putin 2 ani in vanzari;
Lucru cu clientii IKA (Cora, Carrefour, Kaufland, Mega Image, Sellgros, Penny) si Clientii Mici (TT) reprezinta un avantaj;
Experienta anterioara in vanzarea de produse de papetarie, produse cu texte si mesaje;
personalizate, jucarii sau home&deco reprezinta un avantaj;
Experienta anteriora in domeniul coordonarii mercantizarii reprezinta un avantaj;
Are abilitati excelente de vanzare, negociere si planificare;
Detine permis de conducere categoria B intrucat activitatea va avea loc in mare parte pe teren.
Disponibilitate pentru deplasari.

Descrierea jobului

Reprezentantul de Vanzari negociaza contractele si raspunde pentru corecta executare a acestora si a acordurilor incheiate cu clientii din portofoliu(oferit).
︁︀​︂︃︃​︈︃​︁︃︀︁︀​︂︃︃​︇︃​︁︃︂︁︀​︂︃︃​︉︆​︆︄Urmareste atragerea permanenta de noi clienti (alimentare, magazine mici si mijlocii, magazine de cartier, librarii, magazine de cadouri) in functie de locatiile asociate.
Efectueaza deplasari la clienti si in prospectare de clienti noi.
Asigura comenzile necesare pentru clientii IKA.
Se ocupa de prezentarea, promovarea si vanzarea produselor in conformitate cu standardele si politicile comerciale ale companiei.
Urmareste realizarea planului de vanzari lunar si anual stabilit.
Indeplineste targhetele de vanzari si de incasari.
Raspunde de intocmirea corecta a documentelor comerciale.
Asigura o analiza a stocului din gestiune(inventar atunci cand este necesar).

Beneficii:
Salarizare negociabila in functie de performanta, experienta, portofoliu.
Tichete de masa de 35 lei/zi.
Prime de Sarbatori
Decontare carburant
​Teambuilding-urile anuale.
Laptop, tableta, telefon de serviciu + alte beneficii.
Veți avea ocazia de a lucra cu o echipă de performeri excelenți cu multa experienta in domeniu.
Veți lucra într-o firma foarte competitivă pe piața comerciala.

Ne străduim zi de zi să le facem viața mai frumoasă tuturor celor care ne trec pragul, să le împlinim așteptările, să îi surprindem plăcut cu produsele noastre.
Aducem produse frumoase și primitoare, lucrând cu unii dintre cei mai renumiți furnizori, selectăm cele mai bune, cele mai ingenioase și mai atrăgătoare cadouri și obiecte de design.
Conceptele noastre sunt unicate si se reinoiesc destul de des, motiv pentru care lucram la multe proiecte creative si interesante.
Echipa noastra are vechime in firma si in domeniu, astfel incat colegii cu care veti colabora sunt niste profesionisti veritabili.
Ginza Invest SRL (GiftDesign), este o companie de distribuție la nivel național de produse pentru ambalarea cadourilor, felicitări, articole party, produse papetărie, produse cu texte si mesaje personalizate, jucării sau home si deco.
Compania noastră are un portofoliu de peste 3500 de clienți. Suntem de 12 ani pe piata si dorim sa ne extindem.

Publicat 8 Oct. 2024 Reactualizat 26 Oct. 2024 Expiră 7 Nov. 2024