Gratis

Agent / Broker imobiliar

CAPITAL IMOWORK SRL
25 poziții

Candidatul Ideal

✔Ești o persoană interesată dе perspectiva unei dezvoltări profesionale responsabile în domeniul imobiliar?
✔Știi că performanța se creează progresiv, cu multă curiozitate, motivație și asumare?
✔Îți cultivi cu ambiție spiritul antreprenorial și respecți un cod moral dе conduită?
✔Comunici ușor, esti o persoană dinamică și punctuală?
✔Te așteptăm în echipa Capital Imobiliare powered by List!

Profilul candidatului ideal:
  • Ești dinamic, motivat și îți dorești să construiești o carieră de succes în domeniul imobiliar;
  • Ai experiență relevantă în domeniu sau dorești să dezvolți un spirit antreprenorial și ești deschis să îți gestionezi propriile proiecte;
  • Ești comunicativ și organizat, capabil să gestionezi mai multe sarcini simultan;
  • Cunoștințe de engleză;
  • Ai permis de conducere categoria B și ești pregătit să te perfecționezi pe termen lung.

Descrierea jobului

Căutăm persoane ambițioase, serioase și organizate care doresc o carieră în imobiliare. Ne adresăm celor fără experiență, dar dornici să ︁︀​︂︃︃​︁︂︇​︁︂︈învețe și să se dezvolte profesional, cât și profesioniștilor cu experiență, deschiși la noi provocări și dezvoltare continuă. La Capital Imobiliare powered by List, susținem spiritul antreprenorial, oferindu-ți oportunitatea de a-ți dezvolta propria afacere sub un brand puternic și de încredere. Vei avea posibilitatea să îți construiești un portofoliu propriu de proprietăți, iar venitul tău va fi direct proporțional cu performanțele și eforturile depuse, conform termenilor stabiliți în cadrul colaborării.

Responsabilități:
  • Prospectarea pieței imobiliare;
  • Preluarea, listarea și promovarea imobilelor din portofoliu;
  • Organizarea și coordonarea vizionărilor;
  • Consultanță pentru clienți cu privire la piața imobiliară, finanțare și alte aspecte juridice legate de tranzacții;
  • Negocierea prețurilor;
  • Gestionarea documentației necesară în vederea încheierii tranzacției;
  • Reprezentarea părților în tranzacțiile imobiliare, precum și mаnagеmentul complet al ofertelor;
  • Dezvoltarea portofoliului de proprietăți și clienți precum și menținerea relațiilor de încredere cu clienții;

Ce oferim:
  • Suport complet pentru dezvoltarea ta ca antreprenor: traininguri de specializare, consultanță juridică, administrativă, marketing - permanent pentru dezvoltare continuă și pentru a facilita reușita tranzacțiilor imobiliare;
  • Acces la know-how-ul din cadrul echipei noastre;
  • O echipă prietenoasă și oportunități de avansare în carieră;
  • Contract de colaborare - venituri nelimitate pe bază de comision, proporționale cu munca și dedicarea ta.

CAPITAL IMOBILIARE® – un brand . CAPITAL IMOWORK .– este o agenție imobiliară care activează cu succes pe piața imobiliară din Cluj-Napoca, România, iar List - imobiliare digital este o aplicatie revoluționară pentru domeniul imobiliar.
Agenția noastră a luat naștere la finalul anului 2015 și odată cu trecerea timpului am devenit mai maturi, am învățat sa fim mai buni decât am fost ieri și am transformat competiția într-o oportunitate de colaborare. După o creștere continuă, am deschis al doilea birou, iar astăzi suntem o echipă de peste 30 de membri, organizați pe departamente astfel încât fiecare broker imobiliar să ofere servicii de calitate clienților săi și, de asemenea, să-și atingă țelurile propuse.

Ce facem?
Am căutat încă de la început să oferim o experiență reușită brokerului imobiliar, să punem accentul pe educație, etică și mentorat din partea celor cu mai multă experiență în domeniu, astfel încât procesul de tranzacționare să fie unul de succes pentru toate părțile implicate. Oferim servicii competente și profesionale tuturor clienților noștri, ajutându-i să-și atingă obiectivele, fie că este vorba despre apartamentul dorit, casa visurilor sau primul sediu pentru afaceri. Promovăm un mediu de lucru bazat pe comunicare deschisă și constructivă între client, broker și agenție, pentru a asigura colaborări eficiente și rezultate care să răspundă așteptărilor tuturor părților implicate.
Indiferent de parcursul tău, suntem încrezători că vei găsi un loc potrivit în echipa noastră, unde vei putea contribui la un mediu de lucru dinamic și deschis la dezvoltare. Vizitează site-ul nostru pentru a descoperi mai multe despre echipa noastră și oportunitățile de carieră disponibile.

Publicat 21 Oct. 2024 Reactualizat 21 Oct. 2024 Expiră 20 Nov. 2024