Agent de Vanzari - PROIECTE FONDURI EUROPENE (Senior/Junior/Internship)

Candidatul Ideal

Recrutam consultanti vanzari fonduri europene în cadrul departamentului de vanzari, ca urmare a extinderii companiei. Suntem o echipă tânără, dinamică și în continuă dezvoltare.

Experienţă în consultanță pe fonduri nerambursabile este un avantaj, dar nu e obligatorie.

Consultantul în accesarea finantarilor nerambursabile oferă servicii integrate de consultanta pentru contractarea, scrierea și implementarea proiectelor finanțate din instrumente structurale, fonduri guvernamentale și alte surse.

Responsabilități

Beneficii

Cerințe

Despre noi

Suntem o echipă specializată în consultanță pentru proiecte finanțate din surse europene și guvernamentale, oferind servicii integrate de la elaborare la implementare. Ne găsiți în inima Bucureștiului, ajutând clienții să transforme viziuni în realitate prin expertiza noastră în accesarea și gestionarea fondurilor. Colaborăm cu organizații din toate sectoarele pentru dezvoltare durabilă și impact maxim.

Echipa noastră dedicată este aici să vă fie partener de încredere în succesul proiectelor dumneavoastră. Contactați-ne pentru soluții adaptate și inovatoare!