Expeditor / forwarder transport international marfa cu experienta

TRANS - INTERNATIONAL SPED N.C.A. SRL
2 poziții

Candidatul Ideal

Suntem în căutarea unui profesionist serios și dedicat, care să demonstreze experiență, responsabilitate, organizare, diplomație și o atitudine optimistă.

Candidatul ideal trebuie să aibă competențe de comunicare excepționale, atât în limba română cât și în limba engleză (cunoașterea limbii engleze este imperativă: vorbit, scris și citit) si sa dispuna de abilități atat în utilizarea browserelor, e-mail (inclusiv Outlook), suitei Microsoft Office (Word, Excel) , Google Maps, cat si a platformelor de transport.

Studiile finalizate, fie medii, fie superioare, sunt de asemenea necesare.

Descrierea jobului

Responsabilitățile acestui rol includ gestionarea eficientă și promptă a solicitărilor venite din partea colaboratorilor noștri și integrarea acestora rapid în planificările de transport. Candidatul va menține relații solide între clienți și transportatori pentru a asigura executarea comenzilor în timp util, optimizând costurile. De asemenea, va monitoriza îndeaproape derularea transporturilor și va aborda cu rapiditate și amabilitate orice provocări care pot apărea. Se așteaptă menținerea unor relații amicale cu clienții și transportatorii, și extinderea rețelei de colaboratori. Participarea la târguri, simpozioane și întâlniri cu colaboratorii va contribui la dezvoltarea profesională continuă.

Integrarea în Echipă

Vă asigurăm că veți fi primit cu căldură și deschidere în echipa noastră extrem de prietenoasă.
Vă oferim un pachet salarial competitiv, cu bonusuri de performanță legate de realizări, și un mediu de lucru plăcut și stimulativ, unde veți dori să reveniți cu plăcere în fiecare zi.

Trans International Sped se mândrește cu o tradiție construită pe profesionalism, experiență și calitate, calități cultivate de echipa noastră de-a lungul anilor. Suntem dedicați extinderii echipei noastre și conștienți că succesul nostru depinde de oamenii valoroși precum dumneavoastră.

Publicat 8 Mai 2024 Reactualizat 19 Mai 2024 Expiră 12 Iun. 2024