Gratis

Customer support Agent

TAX JOBS LEGAL RO S.R.L.

Candidatul Ideal

  • Cunoasterea limbii engleze la un nivel mediu
  • Experienta in utilizarea calculatorului (internet, Microsoft Office - nivel mediu) si a canalelor de comunicare (email, WhatsApp, Facebook, telefon)
  • bune abilitati de comunicare si relationare
  • Persoana meticuloasa, cu atentie la detalii

Descrierea jobului

  • Contacteaza clientii care sunt in sistem si ofera informatii despre serviciile companiei
  • Promoveaza produsele si serviciilе companiеi;
  • Asculta si intelege nevoile clientilor, oferindu-le solutii personalizate;
  • Inregistrarea, procesarea inregistrarii noilor clienti in conformitate cu procedurile aplicabile ale companiei si legile conexe
  • Actualizeaza informatiile despre clienti (adresa, numar de telefon, persoana de contact etc.) si introduce datele clientilor noi (se oferă training);
  • Solicita documentele necesare pentru clienti de la institutiile statului roman
  • Comunica cu clientii si departamentele companiei, telefonic si in scris, pentru solutionarea rapida a solicitarilor aparute
  • Munca administrativa- inregistrarea datelor și crearea de inregistrari pentru agentii din sisteme (de exemplu: CRM, Excel, Word)
  • Indeplineste obiectivele individuale si de echipa stabilite de conducerea companiei;
  • Raporteaza regulat rezultatele si activitatile specifice catre supervisorul direct.

Beneficii :
  • ONBOARDING - sistem de pregatire generala si profesionala initiala
  • Laptop si telefon (cu toate accesoriile necesare) din partea companiei
  • EVENIMENTE - de ex. chestionare, proiecte sociale, petreceri, diverse activitati, etc.
  • Mediu de lucru pozitiv si sustinator
  • Mediu de lucru tanar, dinamic, placut
  • Sarbatori legale libere
  • Bonus pentru prezenta
  • Posibilitatea de a calatori in Slovacia (la firma mama) in interes de serviciu.

Punct de lucru: Oradea

Societatea - mama TJ-Legal, s.r.o. (din Slovacia) este o companie care ofera consultanta si servicii clientilor slovaci, cehi, polonezi si romani care lucreaza in strainatate.Pe piata din Romania suntem prezenti de la inceputul anului 2021.

Misiunea noastră este de a ajuta clientii sa recupereze impozite si alte contributii din strainatate.

Suntem specializati in rambursari de taxe din straintate, si in preznt oferim servicii pentru Germania, Olanda si Austria.

Suntem mandri ca putem oferi locuri de munca în regiunea Slovaciei de Est si intr-o regiune selectata a Romaniei, dar cu un scop pan-European, precum si stabilitatea, instruirea si dezvoltarea personala a angajatilor nostri. Ajutam clientii cat mai mult posibil si, prin urmare, pe langa extinderea portofoliului de servicii oferite, cautam angajati unici care sunt dispusi cu abilitatile lor si cu abordarea orientata spre client de a lucra pentru a ne indeplini misiunea - abordarea individuala pentru satisfactia si viziunea clientilor - de a construi o companie multinationala de consultanta, taxe, consiliere economica si juridica privind expertiza, gandirea inovatoare si cea mai recenta tehnologie.
Publicat 7 Mai 2024 Reactualizat 7 Mai 2024 Expiră 6 Iun. 2024