Gratis

Agent de Vanzari (BRASOV/ GALATI/ BRAILA/ SIBIU)

AMMA HCS CAPITAL INVEST
20 poziții

Candidatul Ideal

  • Oportunitate Unică pentru Tineri cu Spirit Antreprenorial!
  • Ești tânăr, plin de energie și îți place să faci vânzări? Ai nevoie de un loc de muncă care să îți ofere libertate și să-ți hrănească pasiunea pentru interacțiunea cu oamenii? Ei bine, pregătește-te să te alături echipei noastre ca Agent de Vânzări cu Zâmbetul Pe Buze!
  • Dacă ești la fel de confortabil pe șosea ca și într-o conversație interesantă, atunci ești candidatul perfect pentru noi! Și da, un permis de conducere categoria B este must-have!

Descrierea jobului

Ce așteptăm de la tine:
  • Abilități excelente de comunicare și negociere (și, desigur, să știi să faci pe plac clienților chiar și atunci când îți vine să râzi)
  • Atitudine pozitivă și dorință de a învăța mereu lucruri noi
  • Disponibilitate de a merge acolo unde este nevoie, căci drumurile noastre sunt pline de aventuri!Dacă te simți atras de provocări și ești gata să faci parte dintr-o echipă care nu se teme să iasă din tipare, trimite-ne CV-ul tău și o scurtă prezentare care să ne arate de ce ești candidatul ideal pentru această poziție. Hai să transformăm fiecare vânzare într-o poveste amuzantă și profitabilă!
P.S. Dacă îți plac mașinile frumoase, vei avea parte de o mulțime de drumuri interesante și aventuroase în timpul serviciului! 🚗💨 Ce îți oferim:
  • Un mediu de lucru plin de entuziasm și zâmbete (și bonusuri, desigur!)
  • Oportunitatea de a-ți dezvolta abilitățile de vânzare și de a crește în carieră
  • Flexibilitate și libertate pentru a-ți organiza programul așa cum dorești (da, poți să faci acel selfie perfect în timpul pauzei de prânz!)
  • O echipă tânără și dinamică care îți va deveni a doua familie
  • Excursii, premii si bani

Distribuitor autorizat in Romania cu peste 110 de ani de experienta internationala in marketing, management si vanzari. Prezenti in Romania din 1994 cu 40 de filiale deschise in majoritatea oraselor importante din Romania, printre care: Bucuresti, Brasov, Constanta, Ploiesti, Pitesti, Timisoara, Iasi, Sibiu, Targoviste, Cluj, Buzau, Galati, Targu Mures etc.
Sediul din Brasov fiind inaugurat in ianuarie 2015.

Ce oferim? Dezvoltare profesionala, stabilitate financiara, oportunitate de promovare, siguranta unui parteneriat pe termen lung.
Road to success!

Be positive! We are positive!

Publicat 8 Mai 2024 Reactualizat 19 Mai 2024 Expiră 7 Iun. 2024